RADIONICA: PRAVILNA PREHRANA
Autor: Diana Krtanjek, 24. 3. 2011.

Slika 1: Piramida pravilne prehrane

Tijekom dana otvorene nastave Diana Krtanjek,prof. biologije i kemije i Marina Trstenjak Petran, prof. fizike učenicima su ponudile sudjelovanje u radionici pod nazivom „PRAVILNA PREHRANA“.

Radionica je bila osmišljena kao integracija nastave biologije i fizike na zadanu temu. Učenici su se tijekom 3 dana trajanja radionice upoznali s načelima pravilne prehrane.  Tijekom trodnevne radionice izmjenjivali su se različiti sadržaji i načini rada, od gledanja filmova, debata, izrade jelovnika i preračunavanja kcal u kJ pa sve do izrade modela piramide pravilne prehrane. Više o održanoj radionici možete saznati na internetskoj stranici naše škole gdje također možete pregledati i album sa slikama.

Diana Krtanjek,

prof. biologije i kemije