Službeno započeo projekt The Mobility Bridge III financiran od strane Europske unije
Autor: Almir Škvorc, 10. 7. 2017.

1.6. je i službeno započeo projekt TMB III. Tom prigodom u školi nositeljici konzorcija, SŠČ, susreli su se predstavnici svih škola kako bi potpisali Konzorcijski ugovor koji regulira odnose među partnerima.

Svi su izrazili zadovoljstvo što će svojim učenicima moći pružiti mogućnost kvalitetne prakse u inozemstvu čime će učenici steći nove struučne vještine i kompetencije za tržište rada, upoznati se sa suvremenim tehnologijama te usavršiti svoje jezične vještine. Nadaju se da će ovim projektom zainteresirati učenike završnih razreda osnovnih škola da odaberu jedno od strukovnih zanimanja za svoj nastavak obrazovanja.