S SODELOVANJEM DO NOVEGA UČNEGA MODULA ZA KOMPETENTNO IZVAJANJE POMOČI NA DOMU
Posjet i radnionice u Postojni
Autor: Almir Škvorc, 28. 11. 2023.

U sklopu Erasmus+ projekta „S sodelovanjem do novega učnega modula za kompetentno izvajanje pomoči na domu" kojemu je SŠ Čakovec partner, naši učenici i nastavnici boravili su u Postojni. Odlično predavanje o prehrani, radionica o izradi prilagođenoga menija, praktična radionica pripreme hrane, kao i sastanci nastavnika o budućim aktivnostima i izradi priručnika odrađeni su savršeno. Druženje, upoznavanje simpatične Postojne te posjet svjetski poznatoj Postojnskoj jami bili su šlag na torti odlično organiziranoga i poučnoga putovanju. Svoje aktivnosti nastavljamo fakultativnom nastavom Domaćinstva.