Obavijest o učenicima pozvanima na županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika
Autor: Vesna Prepelić-Đuričković, 21. 2. 2024.

Školsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika održano je 1. veljače 2024. Nakon sastanka Povjerenstva za županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika, na kojem su dogovoreni pragovi prolaznosti za pozivanje učenika na županijsku razinu Natjecanja, sastavljene su ljestvice poretka s imenima i prezimenima učenika koji su stekli pravo sudjelovanja na županijskom Natjecanju. Tablice se nalaze u prilogu.

Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika održat će se 20. ožujka 2024. godine s početkom u 10:00 sati u Srednjoj školi Čakovec.

Čestitamo svim učenicima i mentorima koji su sudjelovali u školskom Natjecanju, a učenicima koji su se plasirali na županijsku razinu Natjecanja želimo puno uspjeha!

Županijsko povjerenstvo za Natjecanje iz hrvatskoga jezika

Priloženi dokumenti:
CETVRTI_RAZRED.xlsx (9.55 KB)